O nás

Kto sme

Ak hľadáte pokojné miesto, ktoré poskytuje priestor na oddych i zábavu, či stredisko, odkiaľ môžete podniknúť množstvo zaujímavých výletov, prípadne sa túžite vymaniť spod mestského ruchu a smogu, ste u nás správne. Horský hotel spolu s chatovou osadou sú obklopené čarovnou prírodou pohoria Vtáčnik a ideálne pre rekreačno-relaxačné pobyty detí i dospelých.

Vtedy a dnes

História hotela Lomy (pôvodný názov Medika – Lomy) sa začala písať koncom sedemdesiatych rokov minulého storočia, kedy sa rozhodlo o vybudovaní zariadenia na rekreačné účely. V apríli 2017 uplynulo 35 rokov odvtedy, čo sa začalo s výstavbou hotela. O sedem rokov neskôr sa tu mohli ubytovať prví hostia. Ako nám staré kroniky hovoria, cítili sa tu dobre a odnášali si odtiaľto mnoho nezabudnuteľných zážitkov. Hoci už od tých čias pretieklo v horskom potoku veľa vody a hotel prešiel viacerými zmenami a rekonštrukciami, dve veci zostávajú nezmenené. Čarovná príroda a maximálne úsilie o spokojnosť hostí, ktorí Horský hotel Lomy navštívia.

Postup pri objednávaní

Rezervácia izby

Podpísanie dokumentov a platba

Prevzatie ubytovania

HotelLomy

Výnimočná poloha a prostredie, v ktorom sa nachádzame, kapacita ubytovania aj poskytované služby nás robia vyhľadávaným strediskom pre rôzne spoločenské udalosti a  pobyty rozličného charakteru. Svadby, oslavy, teambuildingy, školy v prírode i letné tábory, firemné akcie a školenia, športové sústredenia aj rodinné dovolenky – to všetko sa už odohrávalo mnohokrát v našich priestoroch. Sme ideálnym miestom pre menšie i väčšie kolektívy, deti i dospelých, v letnom i zimnom období. Areál hotela má rozlohu 2,7 hektára a využiť ho možno pre rozličné aktivity.

Územie hotela

Príjemne a pokojné okolie v lone pohoria Vtáčnik

Spokojní hostia

Pozitívne ohlasy a spokojní hostia

Hľadáte ubytovanie ?

Máte na výber z troch ponúk, od rekonštruovaných izieb po chatky

Newsletter

Prihláste sa na náš newsletter

Naša adresa

Hotel Lomy, Horná Ves č. 455, PSČ: 972 48

NAŠA ADRESA

Hotel Lomy, Horná Ves č. 455, PSČ: 972 48
ÍSŤ

Zavolajte nám

Volajte na +421 465 492 070

VOLAJTE EŠTE DNES

Volajte na +421 465 492 070!
VOLAŤ

Pošlite nám mail

Pošlite nám mail s akýmikoľvek otázkami na hotellomy@gmail.com

NÁŠ MAIL

Poslať mail na hotellomy@gmail.com
POSLAŤ MAIL