KTO SME

Ak hľadáte pokojné miesto, ktoré poskytuje priestor na oddych i zábavu, či stredisko, odkiaľ môžete podniknúť množstvo zaujímavých výletov, prípadne sa túžite vymaniť spod mestského ruchu a smogu, ste u nás správne. Horský hotel spolu s chatovou osadou sú obklopené čarovnou prírodou pohoria Vtáčnik a ideálne pre rekreačno-relaxačné pobyty detí i dospelých. 

VTEDY A DNES

História hotela Lomy (pôvodný názov Medika – Lomy) sa začala písať koncom sedemdesiatych rokov minulého storočia, kedy sa rozhodlo o vybudovaní zariadenia na rekreačné účely. V apríli 2017 uplynulo 35 rokov odvtedy, čo sa začalo s výstavbou hotela. O sedem rokov neskôr sa tu mohli ubytovať prví hostia. Ako nám staré kroniky hovoria, cítili sa tu dobre a odnášali si odtiaľto mnoho nezabudnuteľných zážitkov. Hoci už od tých čias pretieklo v horskom potoku veľa vody a hotel prešiel viacerými zmenami a rekonštrukciami, dve veci zostávajú nezmenené. Čarovná príroda a maximálne úsilie o spokojnosť hostí, ktorí Horský hotel Lomy navštívia.

PRI AKÝCH PRÍLEŽITOSTIACH SME NAJČASTEJŠIE VYHĽADÁVANÍ

Výnimočná poloha a prostredie, v ktorom sa nachádzame, kapacita ubytovania aj poskytované služby nás robia vyhľadávaným strediskom pre rôzne spoločenské udalosti a  pobyty rozličného charakteru. Svadby, oslavy, teambuildingy, školy v prírode i letné tábory, firemné akcie a školenia, športové sústredenia aj rodinné dovolenky – to všetko sa už odohrávalo mnohokrát v našich priestoroch. Sme ideálnym miestom pre menšie i väčšie kolektívy, deti i dospelých, v letnom i zimnom období. Areál hotela má rozlohu 2,7 hektára a využiť ho možno pre rozličné aktivity.

HORSKÉ STREDISKO LOMY

Snažíme sa neustále zlepšovať