Amfiteáter so zreštaurovaným krytým pódiom

Teplé dni i večery sú ako stvorené pre zábavu pod holým nebom. Amfiteáter v našom stredisku sa teší vskutku veľkej obľube, a tak sme mu tento rok dopriali kompletne nové pódium.

Divadelné, hudobné i tanečné predstavenia, prednášky, súťaže – to všetko sa môže odohrávať na tomto mieste, ktoré sa nachádza priamo v areáli strediska. Pred slnkom účinkujúcich ochráni strecha a je vyvýšené, takže všetkých na pódiu dobre vidieť.

Je ideálne tiež na večerné zábavné programy, ktoré si naplno užívajú najmä účastníci detských táborov a rôznych sústredení.

Priamo pred pódiom sa nachádza veľké ohnisko, ktoré sa môže postarať priam o čarovnú atmosféru a byť umne zakomponované do programu, ktorý sa odohráva na pódiu. Nie, nemyslíme tým, že môžete pódium podpáliť 🙂 Je síce z dreva a horelo by zrejme ozaj dobre, boli by sme však radi, keby sa na ňom najbližšie roky predstavilo čo najviac návštevníkov. Predstavte si ale napríklad, ako je na pódiu s gitarou niekto s podmanivým hlasom a kým spieva, vy si zatiaľ pochutnávate na chutnom, opečenom špekáčiku:)

Ešte ste nikdy nestáli na pódiu? U nás si môžete odskúšať, aké je to stáť pred publikom. Nové pódium čaká na svojich účinkujúcich.

Tešíme sa na Vašu návštevu.